More Website Templates @ Templates.com!

Bilişim Teknolojileri'nde Uzmanlık Alanlarımız

Size sunacağımız Bilişim Teknolojileri ve çözümleri ile masraflarınızı kontrol edebilirsiniz ve dahası en aza indirebilirsiniz! Lütfen kendinize sorun: "İş hayatında şirketime rekabet üstünlüğü kazandıracak ve şirketimi küresel görünülürlüğe ulaştıracak özelliklere sahip üst seviyede uygulamalara ve çözümlere sahip miyim ve bunları verimli olarak kullanıyor muyum?" Eğer şüpheniz varsa veya cevabınız "hayır" ise, lütfen DENOR ile hemen temasa geçin; hatta cevabınız "evet" bile olsa, şüpheniz olmasın ki sizi belki de varlığından haberdar bile olmadığınız bir üst seviyeye taşıyacağız: bizimle beraber çalışmaya karar verirseniz, uygulamalarımız ve çözümlerimizle şirketiniz için ölçülebilir ve görünür fark yaratacağız.

Sağladığımız servisler gerektiğinde mobil fonksiyonlar ve M2M uygulamalar içerecek şekilde tasarlanmaktadır.

  • Bilişim Teknolojileri 'Outsourcing': Bilişim Teknolojileri'nin yönetilmesi için boşa zaman, para ve kaynak harcamazsınız: daha düşük maliyetlerle size bütün bu servisleri sağlarız.
  • Internet, Intranet, Extranet Uygulamaları: Şirketinizin coğrafi olarak yaygın noktalarının iş akışınıza özel olarak geliştirilmiş tek uygulamaya gerçek-zamanlı ve düşük maliyetlerle erişmelerini sağlarız.
  • Veritabanı Uygulamaları: Web Sunucu üzerinde Oracle, Microsoft-SQL, MySQL, Firebird, vb. veritabanlı ‘Tarayıcı bazlı Kullanıcı Arayüz’leri (Browser-based interface) kullanarak verilerinize erişiminizi sağlarız.
  • ERP Uygulamaları Şirketinizin iş akışlarının çözümlenerek mevcut ERP'nizin iyileştirilmesini veya şirketinize özel ERP çözümlerinin geliştirilmesini sağlarız.
  • CRM Uygulamaları Müşteri ilişkileri yönetiminin başarılı olmak için çok önemli hale geldiği günümüzde mevcut iş yapınıza uygun ve size özel CRM çözümlerinin geliştirilmesini sağlarız.
  • B2B Uygulamaları Bayilik sistemi veya franchise modeli ile çalışan şirketinizde Internet, Intranet, Extranet üzerinden çalışacak çözümlerin iş akışlarınıza uygun şekilde geliştirilmesini sağlarız.
  • B2C Uygulamaları Internet ticaret sitelerinizin kurulmasını ve bu sitelerinizin mevcut ERP ve CRM sistemleriniz ile birleştirilmesini veya yeni ERP ve CRM uygulamaları geliştirilmesini sağlarız.
  • Saha Yönetim Uygulamaları Sahada çalışan elemanlarınızı doğrudan takip edebileceğiniz ve verimli şekilde yönlendirebileceğiniz saha yönetim çözümleri sağlarız.
     Beraber çalıştığımız şirketler:

Asist Gümrük
Aspect
www.balerin.com
BankAmerica
BOS
Brobeck, Phleger & Harrison
Chela Financial Systems
Cotelligent
Dresdner RCM Global Investors
Elize Balıkçılık
e-PIT
e-Voice
Eric Nath & Associates
Eylül Tekstil
FastTrack
First Data Corp.
Galatasaray S.K.
Genstar Container
HarperCollins Publishing
İda Gıda
McKesson Drug Co.
Medatek
Pacific Bell
Pacific Gas & Electric
Palmiye
Pegasus
www.rezidansturkiye.com
SPL World Group
State Street Bank
www.texcomplex.com
Intermedia Cable Partners Group
Visa International